1- Döşemelik Kumaş Ticareti:

Oturma grupları, baza başlıkları, masa/sandalye ve mutfak grupları ile ofis ve büro mobilyalarında kullanabileceğiniz döşemelik suni deri, süet, kumaş ürünlerimizle her türlü renk ve desen kombinasyonlu koleksiyonlarımızla konfor ve şıklığı sizlere taşıyoruz.

Gelen müşteri talebine göre her türlü özel koleksiyonlar hazırlanmakta ve her türlü özelliklere sahip kumaşlar servis edilmektedir.

2- Oturma Grubu Üretimi:

  Cezayir ve Sudan’ da bulunan üretim fabrikamızda modern tarzdaki her türlü oturma grubu üretilmekte olup, kişiye özel tasarımlı taleplerle beraber proje bazlı taleplere de cevap verilebilmektedir.

Tamamen Türk ustaların liderliğinde yerel işgücü kullanılarak Türk ürün kalitesine denk ürünler üretilmektedir. Aylık 300 adet salon takımı üretim kapasitesi hedeflenmekte olup bu doğrultuda tüm altyapı çalışmaları devam etmektedir.

3- Danışmanlık Faaliyetlerimiz:

Şirketimiz bünyesindeki profesyonel danışman ve eğitmenlerimizle beraber aile firmalarının kurumsallaşma yolundaki en büyük destekçileri durumundayız. Aile firmalarının şirketteki işleri ele alma yöntemleri, verimlilik, gider yönetimi, tüm personelin görev ve sorumluluklarının netleştirilmesi, organizasyon şemasının oluşturulması vb. konularda şirket bünyesinde birebir çalışarak şirkete en uygun şablonlar oluşturularak ve bu alandaki eğitimler verilerek şirketlerin kurumsallaşması için tam teşekküllü bir danışmanlık hizmeti verilmektedir.

Sonraki kuşakların şirkete adaptasyonu, şirkette görevlendirilmesi ve bu görevlendirilmelerin uzun vadeli ve kalıcı olması yönünde eğitim faaliyetlerimiz verilmektedir.

4 – Eğitim Faaliyetlerimiz:

Hatay’da kurulu olan MK PERA KAMPÜS’ te her türlü engel grupları için özel eğitim ve rehabilitasyon faaliyetlerimiz yürütülmekte olup RAM raporlu bireylere ücretsiz hizmet vermektedir.

Detaylı bilgi için web sitemizi ziyaret ediniz:

https://www.mkperakampus.com

5- Hatay’ daki Döşemelik Kumaş ve Perdelik Satış Mağazamız:

Hatay – Antakya’da kurulu olan mağazamızla müşterilerimize her türlü döşemelik kumaş satışı yapılmakta olup perde konusunda ise tam teşekküllü bir hizmet verilmektedir. Perde talebi olan müşterilerimize ölçüm, dikim ve montaj hizmeti verilmektedir.